ZOOMER

wyjazdy dla firm

Pomysły na krótkie wyjazdy integracyjne i szkoleniowe

Podejmując się organizacji wyjazdów integracyjnego lub szkolenia warto mieć na uwadze nie tylko koszta, ale także czas trwania i czas wolny dla uczestników. Wybór odpowiedniego miejsca i rozpisanie planu wycieczki nie należy do najprostszych zadań, tym bardziej jeśli należy zmieścić jak najwięcej atrakcji w małym budżecie.

Dobre wyjazdy dla pracowników

wyjazdy dla firmW takich wypadkach warto pomyśleć o znalezieniu miejsca niedaleko siedziby firmy, gdzieś poza miastem, dzięki czemu ograniczy się koszt dojazdu, a zaoszczędzone pieniądze można przeznaczyć na specjalistów szkoleniowych oraz organizację ogniska. Wyjazd firmowy wcale nie musi wiązać się z dużą odległością, pozostawianiem stanowisk bez pracowników oraz zmienianiem planów osobistych. W krótkim czasie i miejscu oddalonym o kilkanaście kilometrów można zorganizować równie ciekawą wycieczkę, co kilkaset kilometrów dalej. Wszystko oczywiście zależy od tego, w jakim regionie naszego kraju znajduje się firma. W przypadku dużych miast można rozważyć wyjazd do pensjonatów nad jeziorem, organizując zespołowi pracę na świeżym powietrzu oraz czas na wspólne gry. Znacznie łatwiejsze jest to w przypadku kiedy firma znajduje się blisko gór, morza lub po prostu miejsc atrakcyjnych pod względem zwiedzania.Krótkie wyjazdy dla firm  powinny skupiać się na poświęceniu maksymalnej ilości czasu pracownikom, ich poznaniu czy szkoleniu, ograniczając koszty dojazdowe. To czy zakończą się one sukcesem zależy tylko i wyłącznie od pomysłów na zagospodarowanie czasu wolnego.

wyjazdy dla firmW przypadku problemów ze stworzeniem ciekawego programu można wspomóc się biurami podróży, które mają przygotowane już gotowe propozycje wyjazdów firmowych. Dzięki temu mogą zaoferować przystępne cenowo krótkie wycieczki, zawierające zarówno czas na odpoczynek, jak i pracę. Najważniejsze jest, by cały program wpisał się w zainteresowania lub branże uczestników. Tylko wtedy pracodawca osiągnie wszystkie założone sobie cele. Wiadomo, że jest to dobry sposób na zmotywowanie i zgranie zespołów pracowniczych, wystarczy odrobina chęci. Odpowiednio zorganizowany wyjazd firmowy może okazać się wielkim sukcesem. Pracownicy powrócą do pracy z nowym zapałem i pozytywnym nastawieniem, ponieważ poczują, że pracodawcy zależy na dobrym samopoczuciu każdego z nich.

Nawet krótką wycieczkę można maksymalnie wykorzystać do zintegrowania całego zespołu oraz poznania ich prywatnych zainteresowań, co wpłynie na atmosferę w firmie. Taki wyjazd będzie cennym doświadczeniem dla każdego uczestnika i może przynieść wiele nowych pomysłów na sposoby realizacji zleceń.