ZOOMER

tanie motele

Co mogą oferować tanie motele?

Nikt nie lubi przepłacać, nie tylko na wakacjach. Atrakcyjne oferty cenowe są poszukiwane przez każdego, szczególnie jeśli są to promocje w stylu -50%. Wtedy można kupić dwa produkty w celu jednego, czy zapłacić połowę normalnej ceny za usługi. Nie inaczej sytuacja wygląda w okresie urlopowym.

Niedrogie motele na wakacje

tanie motele Bez względu na to czy ktoś podróżuje samotnie, czy z rodziną to zależy mu na tym, by nie wydać za wiele. Poza tym na pewnych rzeczach można zaoszczędzić, a na niektórych nie. Nie da się negocjować cen biletów wstępu do aquaparku czy do muzeum. Można najwyżej polować na promocje grupowe. Z jedzenie jest trochę trudniej. Albo spędza się czas w kuchni albo wydaje krocie w restauracji. Z transportem bywa różnie. Pociągi często są względnie tanie, autobusy droższe. Co jednak z najważniejszą rzeczą, czyli z noclegiem? Nocować gdzieś trzeba. Spartańskie warunki na polach namiotowych są dobre dla survivalowców. Z kolei luksusu spa są dla osób z bardzo zasobnym portfelem. Złotym środkiem będą rekomendowane tanie motele w Zielonej Górze i innych miejscowościach. Są bardziej komfortowe niż namioty, ale tańsze niż hotele. Czego można się spodziewać w motelu? Jako że są to ośrodki wypoczynkowe zwykle zlokalizowane przy głównych drogach to będzie tam duży, bezpłatny parking.

tanie motele Wtedy nie trzeba się obawiać, że samochód będzie niezabezpieczony na ulicy lub że trzeba będzie szukać parkingu samodzielnie. Druga rzecz to bezprzewodowy internet. Każdy ośrodek ma wi-fi ma darmowy internet dla gości. Zwykle przy meldowaniu się można otrzymać do niego hasło by połączyć się przez komputer czy telefon komórkowy. Internet na wyjeździe zawsze się przydaje. Można sprawdzić atrakcje w najbliższej okolicy, mapy dojazdy, czy menu pobliskiej restauracji. Kiedy pogoda nie sprzyja to można zostać w motelu i obejrzeć film lub sprawdzić wiadomości. Trzecia rzecz to śniadania. Mimo iż w motelach rzadko kiedy podaje się obiadokolacje to jednak na szwedzki stół rano można liczyć. W ten sposób nie trzeba wstawać wcześniej by zrobić sobie jedzenie ani martwić się o to gdzie jest najbliższy supermarket. A obiady i kolacje turyści zwykle jadają na mieście, bo nie ma sensu wracać do hotelu.

Może wyjdzie trochę drożej, ale bardziej praktycznie. Kończąc rozważania, nawet bardzo tanie motele będą oferowały noclegi ze śniadaniami, bezpłatny parking i całodobowy dostęp do bezprzewodowego internetu. W ten sposób każdy turysta będzie miał zapewnioną noclegową podstawę bez ponoszenia wysokich kosztów najmu pokoju w ośrodku.

Sprawdź także http://gosciniec.pod.sosnami.pl