ZOOMER

rejsy po adriatyku

Atrakcyjne rejsy po morzu dla całej rodziny

Istnieje wiele ciekawych sposobów na to, by spędzić wakacje z rodziną. Jednak większości grup wybierających się na wakacje nad morzem zależy na uwzględnieniu oferty typowo żeglarskiej. Nie trzeba obecnie posiadać patentu żeglarskiego, by zabrać całą rodzinę we wspaniały, długi i niezapomniany rejs statkiem lub jachtem czarterowym. Obsługą pokładu zajmą się profesjonaliści.

Wakacyjny rejs w Chorwacji

rejsy po adriatykuCoraz częstszym kierunkiem wybieranym przez miłośników morskich wypraw jest Chorwacja. Można tam skorzystać z bogatej oferty skierowanej zarówno do grup przyjaciół, jak i całych rodzin z małymi dziećmi. Od wielu lat wśród osób zafascynowanych żeglugą popularną atrakcją jest pływanie statkiem po morzu. Obecnie wiele biur podróży oferuje turystom możliwość skorzystania z atrakcyjnych rejsów po wybrzeżach Chorwacji. Malownicze widoki i unikalny mikroklimat zachęcają do obierania właśnie tego kierunku w czasie letnich wakacji. Istnieje ogromny wybór różnych typów rejsów, które są zróżnicowane zarówno pod kątem czasu trwania wyprawy, jak i dodatkowych atrakcji oferowanych uczestnikom. Rejsy po Adriatyku w Chorwacji południowej to doskonały sposób na spędzenie wakacji z całą rodziną.

rejsy po adriatykuOprócz opieki doświadczonego kapitana, który kompleksowo dba o bezpieczeństwo rejsu, grupa otrzymuje możliwość skorzystania z usługi animatora zabaw. Dzięki temu biorące udział w rejsie dzieci mają zapewnione nieustanne zabawy. Niewątpliwym atutem tego typu wycieczek jest ich bezpieczeństwo, a także profesjonalna opieka dla najmłodszych. Ponadto pokład w czasie takich wycieczek jest we właściwy sposób otoczony siatką, która uniemożliwia wypadnięcie uczestników rejsu za burtę. Docenią to zwłaszcza rodzice najmłodszych dzieci. W czasie tego typu rejsów istnieje możliwość korzystania z sieci internetowej, ponieważ statki i jachty płyną blisko linii brzegowej. Oferowane jest także stałe łącze dla każdego z uczestników wyprawy. W trakcie rejsu zapewniany jest także wyśmienity catering, który uwzględnia regionalne specjały i najświeższe owoce morza, jakich można skosztować jedynie w Chorwacji. Żeglowanie po morzu to doskonały sposób, aby zaszczepić w młodych uczestnikach rejsu pasję do morza, a także pokazać im piękne rejony wybrzeża Adriatyku. Jest to dla nich nie tylko niezapomniana przygoda, ale także dobra lekcja geografii.

Dzięki opiece doświadczonych skipperów dzieci mogą też poszerzyć swoją wiedzę żeglarską. Program rejsu można dobrać dowolnie do oczekiwań całej rodzin oraz najmłodszych członków załogi. W międzyczasie warto odwiedzić także piękne europejski porty oraz podziwiać piękną florę tamtejszego regionu.